Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

20 до 30% попуст на производи за девојчиња

Прикажани 7 производи

Принцеза која танцува

Шифра: 68190
999 MKD

Новороденче што зборува

Шифра: 83503
1.439 MKD 1.799 MKD

Барби во Петшоп

Шифра: 11349
399 MKD 499 MKD

Глава за шминка и фризура

Шифра: 80892
999 MKD 1.899 MKD

Кукла Бамболина

Шифра: 83589
629 MKD 899 MKD

Принцеза

Шифра: 61578
979 MKD 1.399 MKD

Кукла Ема која оди и пее

Шифра: 68037
1.199 MKD 1.790 MKD

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара