Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

20% попуст на производи за момчиња

Прикажани 6 производи

Мултифункционален камион

Шифра: 13984
639 MKD 799 MKD

Мултифункционален камион

Шифра: 13983
719 MKD 899 MKD

Багер и силос

Шифра: 13982
719 MKD 899 MKD

Камион кипер со дигалка

Шифра: 13981
719 MKD 899 MKD

Alfa strike сет пиштоли и пушки

Шифра: 7579
2.699 MKD 2.999 MKD

Smoby голема механичарска работилница Black&Decker

Шифра: 360700
2.952 MKD 3.690 MKD

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара