Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

игра со обрачи

Шифра: 136 Редовна цена: 299 MKD
Предавање нарачка: Следен ден *

Опис на производот

Овој шарен сет ќе му овозможи на вашето дете многу забавно играње, и воедно овозможува развој во точноста, спретноста, концентрацијата и координацијата.
Четирите обоени прстени треба да ги фрлите на обрачот.
Големина: 41 cm.

Слични производи

тобоган

Шифра: 310269
4.890 MKD

Smoby тобоган funny црвен

Шифра: 820402
8.990 MKD

ECOIFFIER СЕТ ЗА ТЕНИС

Шифра: 190
389 MKD

Smoby тобоган megagliss зелен-црвено

Шифра: 310260
15.990 MKD

тобоган жолто-црвено

Шифра: 310262
4.890 MKD

тобоган XS жолто/син

Шифра: 310281
2.199 MKD

SMOBY ИГРАЛЕН ЦЕНТАР MAXI

Шифра: 840203
25.990 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

игра со обрачи

Шифра: 136
299 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
44.200.30.73