Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Попусти до 20% на возила на акумулатор

Прикажани 9 производи

Jeep на акумулатор

Шифра: 40383
13.491 MKD 14.990 MKD

GoKart Картинг на педали

Шифра: 500505
4.392 MKD 5.490 MKD

GoKart Картинг на педали

Шифра: 500606
4.392 MKD 5.490 MKD

Автомобил BMW 6 GT

Шифра: 39425
10.702 MKD 12.590 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

Автомобил Audi R8 Spyder

Шифра: 39029
9.852 MKD 11.590 MKD

Автомобил Audi TT Roadster

Шифра: 39418
9.512 MKD 11.890 MKD

Mercedes на акумулатор

Шифра: 39005
9.767 MKD 11.490 MKD

Audi R8 на акумулатор

Шифра: 39012
9.767 MKD 11.490 MKD

Автомобил на акумулатор

Шифра: 62438
7.999 MKD 9.999 MKD

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара