Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

садови во кошница

Шифра: 606 Редовна цена: 339 MKD
Предавање нарачка: Следен ден *

Опис на производот

Сетот со 18 различни садови.

Измијте ги, а потоа исцедете ги садовите пред да ги ставите во шкафчето во кујната на нивното место. Сетот спдржи 18 различни садови.

Цедалка и садови, тенџериња, тањирчиња, прибор, чашки...се само дел од елементите кои се во сетот.

Карактеристики:

димензии: 25 х 28,5 х 9,5 см
18 додатоци
Препорачана возраст: 2+ години

Слични производи

Акција

работилница Black&Decker

Шифра: 2305
1.499 MKD

Abrick авион

Шифра: 31550
1.399 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

традиционална кујна

Шифра: 1759
1.990 MKD

мини кујна Bubble cook

Шифра: 1709
1.199 MKD

садови во кошница

Шифра: 606
339 MKD

тава за готвење со додатоци

Шифра: 973
349 MKD

Eco пазар

Шифра: 1741
2.299 MKD

Ecoiffier кујна 55,5 Х 29 Х 79 СМ

Шифра: 1745
1.990 MKD

ECO ГОЛЕМА МЕХАНИЧАРСКА РАБОТИЛНИЦА

Шифра: 2406
1.990 MKD

Еко Кујна

Шифра: 1735
2.199 MKD

шпорет со додатоци

Шифра: 602
359 MKD

италијанска кујна

Шифра: 16970
1.090 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
44.200.30.73