Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

FreeON Сина количка Trio Dream

Шифра: 32501 Редовна цена: 12.990 MKD
Предавање нарачка: Следен ден *
бесплатна Достава

Опис на производот

Запознајте го сонот – колчка за активни родители кои најдобро се чувствуваат во природа

Мултифункционалната количка 3 во 1 со компактни рамки и квалитетни тркала е добро прилагодена како за урбана, така и за планинска средина.

Слични производи

FreeON Сина количка Trio Dream

Шифра: 32501
12.990 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
35.173.35.159