0
Во кошничка 0 MKD

Детска соба

Секое дете заслужува да ја има собата од соништата. Затоа поставете им нови кревети, прекриени со постелнина од нивните омилени јуници и многу дополнителни шарени додатоци со кои ќе го направите нивото катче посебно.

Изберете категорија

Мебел за детска соба
Проверете ја понудата
Кревети и постелнини
Проверете ја понудата
Декорација за детска соба
Проверете ја понудата
Сигурност и додатоци
Проверете ја понудата
Светилки и проектори
Проверете ја понудата
Маси и мали столици
Проверете ја понудата

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
3.237.27.159