Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Bubaba by FreeON фотеља Кутре brown 41625

Шифра: 41625 Редовна цена: 2.599 MKD
Предавање нарачка: Следен ден *
бесплатна Достава

Опис на производот

Квалитетни и удобни текстилни производи направени за децата сотие полесно да се навикнат на новото опкружување. Рачно изработените фотелји им нудат на децата безбедно засолниште, чувство на смиреност и удобна мекост. Со својот модерен и комплетен изглед, убаво ја исполнуваат секоја детска соба.
Карактеристики:
погодна за деца од 9 месеци до 5 години
состав: полиуретанска пена,
100% памучна обвивка
капакот има патент
капакот е отстранлив и се перат
лавот пинот му дава дополнителна специјалност на фотелјата
весел дизајн ќе го разубави секој агол на домот
димензии: 43x 47 x 34 см

Слични производи

перница Големо спиење white 5900

Шифра: 5900
1.199 MKD

BUBABA ПОСТЕЛНИНА 10ДЕЛОВИ,ЛАВ

Шифра: 41144
4.590 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

постелнина 2 комплет Пријателски животни grey/white 41250

Шифра: 41250
1.299 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

BUBABA ФОТЕЉА СО ВЕЗЕНА АПЛИКАЦИЈА LOVE

Шифра: 41663
2.590 MKD

BUBABA ПОСТЕЛНИНА 3Д ЗА CLOSE TO ME

Шифра: 41298
1.399 MKD

BUBABA ФОТЕЉА СО ВЕЗЕНА АПЛИКАЦИЈА LOVE

Шифра: 41656
2.590 MKD

постелнина 2 комплет Авантурата на Зека multicolor 41267

Шифра: 41267
1.390 MKD

BUBABA ПОСТЕЛНИНА 2Д ВЕСЕЛИОТ ГРАД

Шифра: 41243
1.299 MKD

Bubaba by FreeON фотеља Safari pink 41694

Шифра: 41694
1.999 MKD

Bubaba by FreeON фотеља Safari grey 41687

Шифра: 41687
2.190 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

-АП БЕБЕШКА КОСА ПЕРНИЦА, МАЛА

Шифра: 5899
699 MKD

BUBABA ПОСТЕЛНИНА 2Д ВОЗИЛА

Шифра: 41236
1.299 MKD

BUBABA КЕБЕНЦЕ МЕДО, КРЕМ

Шифра: 40895
899 MKD

BUBABA ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ

Шифра: 41106
1.999 MKD

BUBABA ФОТЕЉА БАЛОНИ

Шифра: 41717
1.990 MKD

постелнина 10 комплет Мирен облак grey/pink 41137

Шифра: 41137
4.490 MKD

BUBA ПОДБРАДОК 3/1WORKZONE

Шифра: 37308
469 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

перница за бремени жени Срце pink 41052

Шифра: 41052
2.699 MKD

перница за бремени жени Срце green 41045

Шифра: 4104500
2.699 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

Bubaba by FreeON фотеља Кутре brown 41625

Шифра: 41625
2.599 MKD

Bubaba by FreeON тетра пелена 10/1 80х80см 66122

Шифра: 66122
990 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

BUBABA ФОТЕЉА ВЕСЕЛА УЛИЦА

Шифра: 41700
1.990 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

Bubaba by FreeON фотеља Koala grey 41601

Шифра: 41601
2.399 MKD

BUBABA ТЕТРА ПЕЛЕНИ 3/1, РОЗЕ

Шифра: 37032
599 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
3.237.27.159