Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

BUBABA ФОТЕЉА БАЛОНИ

Шифра: 41717 Редовна цена: 1.990 MKD
Предавање нарачка: Следен ден *
бесплатна Достава

Опис на производот

Во удобната фотелја, можете да се одморате, да читате
книга или да ја користите во игра, за забава со пријателите. Изберете ја фотељата со најкул мотив и збогатете го изгледот на вашата соба.

Фотелјата е произведена во Хрватска.

Карактеристики:

Димензии: 43 х 47 х 34 см
Наменето за деца од 9 месеци до 5 години
Навлаката се пере на 40°C

Слични производи

BUBABA ПОСТЕЛНИНА 3 ДЕЛА

Шифра: 41205
2.299 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

-АП БЕБЕШКА КОСА ПЕРНИЦА, МАЛА

Шифра: 5899
699 MKD

BUBABA ПОСТЕЛНИНА 2Д ВЕСЕЛИОТ ГРАД

Шифра: 41243
1.299 MKD

BUBABA ФОТЕЉА БАЛОНИ

Шифра: 41717
1.990 MKD

Bubaba by FreeON фотеља Кутре brown 41625

Шифра: 41625
2.599 MKD

постелнина 2 комплет Авантурата на Зека multicolor 41267

Шифра: 41267
1.390 MKD

BUBABA ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ

Шифра: 41106
1.999 MKD

BUBABA КЕБЕНЦЕ МЕДО, КРЕМ

Шифра: 40895
899 MKD

Bubaba by FreeON фотеља Safari grey 41687

Шифра: 41687
2.190 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

Bubaba by FreeON фотеља Safari pink 41694

Шифра: 41694
1.999 MKD

перница за бремени жени Срце green 41045

Шифра: 4104500
2.699 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

BUBA ФОТЕЉА ЗАЈЧЕ

Шифра: 41618
2.290 MKD

Bubaba by FreeON тетра пелена 10/1 80х80см 66122

Шифра: 66122
990 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

Bubaba by FreeON фотеља Koala grey 41601

Шифра: 41601
2.399 MKD

BUBABA ФОТЕЉА СО ВЕЗЕНА АПЛИКАЦИЈА LOVE

Шифра: 41656
2.590 MKD

постелнина 2 комплет Пријателски животни grey/white 41250

Шифра: 41250
1.299 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

постелнина 10 комплет Мирен облак grey/pink 41137

Шифра: 41137
4.490 MKD

BUBABA ПОСТЕЛНИНА 2Д ВОЗИЛА

Шифра: 41236
1.299 MKD

BUBABA ФОТЕЉА СО ВЕЗЕНА АПЛИКАЦИЈА LOVE

Шифра: 41663
2.590 MKD

BUBA ПОДБРАДОК 3/1WORKZONE

Шифра: 37308
469 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

BUBABA ТЕТРА ПЕЛЕНИ 3/1, РОЗЕ

Шифра: 37032
599 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

BUBABA ПОСТЕЛНИНА 10ДЕЛОВИ,ЛАВ

Шифра: 41144
4.590 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

BUBABA ПОСТЕЛНИНА 3Д ЗА CLOSE TO ME

Шифра: 41298
1.399 MKD

перница Големо спиење white 5900

Шифра: 5900
1.199 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
3.237.27.159