Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Сигурност и додатоци

Прикажани 15 производи

Заштитна ограда за кревет

Шифра: 40352
1.890 MKD

Заштитна ограда за кревет

Шифра: 40345
1.890 MKD

Метална заштитна ограда Лива

Шифра: 77314
2.990 MKD

Дрвена заштитна ограда Лена

Шифра: 77112
3.990 MKD

Заштитник за ивици 4/1

Шифра: 33751
149 MKD

Заштитник за штекер 10/1

Шифра: 65378
159 MKD

Заштитник за плакари 2/1

Шифра: 65347
149 MKD

Заштитник за фиоки 1/1

Шифра: 65354
149 MKD

Заштита за плакари 1/1

Шифра: 65361
149 MKD

Силиконски заштитник за ивици 4/1

Шифра: 65330
149 MKD

Заштита за плакари 19см

Шифра: 991135
199 MKD 239 MKD

Заштита за врата

Шифра: 321111
99 MKD 249 MKD

Заштита за врата

Шифра: 301446
199 MKD

Заштитник за врата

Шифра: 2691
149 MKD 179 MKD

Штитници за штекери

Шифра: 008994
99 MKD 159 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара