Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Детски чинии и прибор

Прикажани 18 производи

Mam кутија за чување храна

Шифра: 673405
339 MKD
-38 %

Тањирче Cars

Шифра: 619401
99 MKD 159 MKD
-38 %

Тањирче Mini

Шифра: 597701
99 MKD 159 MKD
-38 %

Плитка чинија Спајдрмен

Шифра: 680101
99 MKD 159 MKD
-34 %

Вини Пу чашка со додаток

Шифра: 658720
99 MKD 149 MKD

Чашка со Пепелашка

Шифра: 634516
169 MKD

Сет од 3 лажички

Шифра: 9583
129 MKD

Чинија UFO 2во1

Шифра: 9217
497 MKD

Термо чинија со прибор

Шифра: 9216
476 MKD

Шише со мек додаток 220МЛ

Шифра: 663284
290 MKD

Лажичка со долга рачка

Шифра: 56582
100 MKD
-40 %

Mam Чинија со преграда и капак

Шифра: 504518
209 MKD 349 MKD
-40 %

Mam Сет плиток и длабок сад

Шифра: 504501
275 MKD 459 MKD

Шише Стартер 150мл

Шифра: 382055
299 MKD

Шишенце со мека сурла

Шифра: 350733
290 MKD

Шише научи да пиеш сам

Шифра: 350726
310 MKD

Пластичен сад со капак и лажичка

Шифра: 31406
299 MKD

Лажичка

Шифра: 21488
89 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирај го својот емаил, а ние ќе те извесуваме за нашите акции, секогаш кога ќе има некоја нова. Не ги пропуштај суперцените, биди во тек! Но, тоа не е се, со самата регистрација, добиваш и 10% попуст при следното онлајн купување.

Шопингувај на www.bubamara.mk и секогаш подари му го најдоброто на своето малечко! Одбери Бубамара.мк бидејќи ги има најдобрите играчки и бебешка опрема!

Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.