Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Играчки

Поради широката понуда на различни играчки, тешко е да се избере вистинската. Бидејќи играчките се создадени да поттикнат развој на детето и на неговите вештини, при одбирањето во предвид освен возраста земете ги и работите кон кои тоа покажува интерес. Играчките за најмладите поттикнуваат функционална игра, постарите деца сакаат игри со улоги, како и книги кои им овозможуваат откривање на различна перцепција. Децата кои одат во училиште, обожуваат друштвени игри, како и креативни сетови кои поттикнуваат креативно и конструктивно играње, како и игри со правила.

Изберете категорија

Бебешки играчки
Проверете ја понудата
Дрвени играчки
Проверете ја понудата
Кадифени играчки
Проверете ја понудата
Кукли, бебиња и додатоци
Проверете ја понудата
Кога ќе пораснам
Проверете ја понудата
Интерактивни играчки
Проверете ја понудата
Друштвени игри
Проверете ја понудата
Креирање и истражување
Проверете ја понудата
Детски автомобили
Проверете ја понудата
Автомобили со рачен управувач
Проверете ја понудата
Фигури и сетови за играње
Проверете ја понудата
Додатоци за во училиште
Проверете ја понудата

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
3.237.27.159