Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Ecoiffier мали апарати за домаќинство

Шифра: 16104 Редовна цена: 499 MKD
Предавање нарачка: Производот не е достапен во интернет продажба
Во кошница

Опис на производот

Овошен коктел, вафли, тост или само кафе, изборот е ваш, а вашата мала домаќинка со голема леснотија ќе ви ја исполни желбата.

Препорачана возраст: 12+ месеци

Произведено: Франција

Слични производи

LISCIANI сложувалка двострана 60 CARS

Шифра: 47925
299 MKD

LISCIANI сложувалка двострана 108 CARS

Шифра: 47987
299 MKD

LISCIANI сложувалка двострана 108 MICKEY

Шифра: 48021
299 MKD

сложувалка 60 MINNIE

Шифра: 47918
269 MKD

замокот на принцезата

Шифра: 1393
1.349 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

LIS MONTESORI ДРУШТВЕНА ИГРА ШУМА

Шифра: 76826
1.299 MKD

LIS ДВОСТРАНИ ПАЗЛИ 35 MAXI PRINCESS

Шифра: 65325
359 MKD

ЕКО ИГРА ФАТИ ГО ТОПЧЕТО

Шифра: 196
249 MKD

Rastar автомобил R/C 1:24 Lamborghini Sian

Шифра: 959190
1.599 MKD

Rastar автомобил R/C 1:24 BMW Z4 New Version

Шифра: 932903
1.499 MKD

CAN ПОДЛОГА ЗА ИГРАЊЕ

Шифра: 2236
999 MKD

LS ЛОГИЧКИ ИГРИ 6/1

Шифра: 80090
349 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

TREFL СЛОЖУВАЛКА 30 ПАР. SPIDERMAN AND MIGUEL

Шифра: 18242
239 MKD

МАМ ЧЕШЕЛ И ЧЕТКА ЗА КОСА

Шифра: 443033
459 MKD

МАМ сад со преграда и капак

Шифра: 504518
349 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

TREFL СЛОЖУВАЛКА 30 ПАР.Sofia in the garden

Шифра: 18252
239 MKD

TREFL СЛОЖУВАЛКА 160 пони

Шифра: 15365
279 MKD

TREFL СЛОЖУВАЛКА 1500 CHARMING PARIS

Шифра: 26156
699 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

ECO ВОЗ СО ДОДАТОЦИ

Шифра: 3068
1.399 MKD

TREFL СЛОЖУВАЛКА 15ПАР. CUTE PRINCESS

Шифра: 31352
239 MKD

Playgo мојата прва кујна 2580

Шифра: 772005
1.399 MKD

TREFL СЛОЖУВАЛКА 500 ПАР. ЛОНДОН

Шифра: 29507
559 MKD

Abrick Гаража

Шифра: 3011
1.629 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

Ecoiffier мали апарати за домаќинство

Шифра: 16104
499 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
44.200.30.73