Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Мека подлога за пресоблекување

Шифра: 33270 Редовна цена: 1.390 MKD
Достава: Oд 3 до 5 дена

Опис на производот

Времето за промена на пелената не служи само за новороденчето да биде исчистено, туку и за да се дружи и запознае со своите родители. Секој поглед, секој допир, сè е важно кога се дружите со вашето бебе. 
Меката подлога за пресоблекување е наменета за употреба на стабилна и рамна површина. Таа е со симпатични животински мотиви на перницата кои ќе ја разубават просторијата.   
Карактеристики:   
Големина на подлогата: 85 x 72 x 7 см. 
Лесна за одржување: исчистете ја со топла вода и избришете ја со мека крпа.

Слични производи

Автоседиште Advance

Шифра: 32525
11.990 MKD

Автоседиште Advance

Шифра: 32532
11.990 MKD
-10 %

Ecoiffier Замок во кутија

Шифра: 1393
1.214 MKD 1.349 MKD

Спортски игри 3во1

Шифра: 192
1.099 MKD

Dickie багер

Шифра: 203302025
629 MKD

Trefl сложувалка Sofia in the garden

Шифра: 18252
239 MKD

Bubaba зимска вреќа 6-36м

Шифра: 413280
1.890 MKD
-10 %

Кошница со сет за чај

Шифра: 982
413 MKD 459 MKD
-10 %

Nikko џип Monsters

Шифра: 20061
1.385 MKD 1.539 MKD

Анлили невеста

Шифра: 019080
499 MKD

Хранилка Tin

Шифра: 40390
5.890 MKD

Санка-лопата 2во1

Шифра: 19020
159 MKD

Trefl сложувалка Bob the Builder 3во1

Шифра: 34129
309 MKD

Црвен чадор за количка

Шифра: 735504
590 MKD
-15 %

Vtech Мојата прва проодувалка

Шифра: 505603
2.763 MKD 3.250 MKD

Play Doh сет пластелин Овцичка

Шифра: Е7773
1.490 MKD

Ксилофон слонче

Шифра: 120407
959 MKD

Nerf пиштол Tragetin set

Шифра: 8308
899 MKD

Бебефон BeeConnect

Шифра: 50110
1.770 MKD

Сложувалка Cars

Шифра: 15339
239 MKD

FreeOn заштитно ЛЕД огледало

Шифра: 38145
1.490 MKD

Сложувалка со животни 6/1

Шифра: 80090
329 MKD

Lisciani: Carotina Baby: Колекција на 10 едукативни игри

Шифра: 80243
999 MKD

Лавиринт Хипо

Шифра: 47992
599 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирај го својот емаил, а ние ќе те извесуваме за нашите акции, секогаш кога ќе има некоја нова. Не ги пропуштај суперцените, биди во тек! Но, тоа не е се, со самата регистрација, добиваш и 10% попуст при следното онлајн купување.

Шопингувај на www.bubamara.mk и секогаш подари му го најдоброто на своето малечко! Одбери Бубамара.мк бидејќи ги има најдобрите играчки и бебешка опрема!

Бубамара.мк , секогаш тука за вас!