Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Тврда подолга

Шифра: 38718 Редовна цена: 1.390 MKD
Достава: Oд 3 до 5 дена

Опис на производот

Времето на облекување на новороденчето не е само за облекување, туку и за дружење и запознавање на бебето со мама. Секој поглед, секој допир, сè е важно кога се дружите со вашето бебе. Атрактивните мотиви на животни на перницата ќе го осветлат вашиот агол на облекување.

Димензии: 50 x 80 х 10 см

Слични производи

Тврда подолга за пресоблекување

Шифра: 38671
1.390 MKD

Тврда подолга

Шифра: 38718
1.390 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирај го својот емаил, а ние ќе те извесуваме за нашите акции, секогаш кога ќе има некоја нова. Не ги пропуштај суперцените, биди во тек! Но, тоа не е се, со самата регистрација, добиваш и 10% попуст при следното онлајн купување.

Шопингувај на www.bubamara.mk и секогаш подари му го најдоброто на своето малечко! Одбери Бубамара.мк бидејќи ги има најдобрите играчки и бебешка опрема!

Бубамара.мк , секогаш тука за вас!