Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Доење

Прикажани 7 производи
-40 %

Пумпа за измолзување 2во1

Шифра: 704253
5.994 MKD 9.990 MKD

Перница за доење

Шифра: 66382
1.990 MKD

Перница за доење

Шифра: 30880
1.699 MKD
-40 %

MАМ додаток за доење, големина 1

Шифра: 663345
281 MKD 469 MKD

Перница за доење

Шифра: 61936
1.390 MKD
-40 %

МАМ додаток за доење, големина 2 2/1

Шифра: 381478
281 MKD 469 MKD
-40 %

Пумпа за измолзување

Шифра: 2070006
1.794 MKD 2.990 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирај го својот емаил, а ние ќе те извесуваме за нашите акции, секогаш кога ќе има некоја нова. Не ги пропуштај суперцените, биди во тек! Но, тоа не е се, со самата регистрација, добиваш и 10% попуст при следното онлајн купување.

Шопингувај на www.bubamara.mk и секогаш подари му го најдоброто на своето малечко! Одбери Бубамара.мк бидејќи ги има најдобрите играчки и бебешка опрема!

Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.