Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Седишта

Безбедно и удобно возење за вашето дете во авотмобилското седиште е она кое ние го нудиме. Комфорноста на вашето малечко за нас е секогаш на прво место. Квалитетот на детските седишта е гарантиран.

Изберете категорија

Детски седишта за автомобил 9-25 кг.
Проверете ја понудата
Детски седишта за автомобил 9-36 кг
Проверете ја понудата
Детски седишта за автомобил 15-36 кг.
Проверете ја понудата
Додатоци за автомобилски седишта
Проверете ја понудата
Автомобилски додатоци
Проверете ја понудата
Детски седишта за автомобил 0-13 кг.
Проверете ја понудата
Детски седишта за автомобил 0-18 кг.
Проверете ја понудата
Детски седишта за автомобил 0-36 кг
Проверете ја понудата

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирај го својот емаил, а ние ќе те извесуваме за нашите акции, секогаш кога ќе има некоја нова. Не ги пропуштај суперцените, биди во тек! Но, тоа не е се, со самата регистрација, добиваш и 10% попуст при следното онлајн купување.

Шопингувај на www.bubamara.mk и секогаш подари му го најдоброто на своето малечко! Одбери Бубамара.мк бидејќи ги има најдобрите играчки и бебешка опрема!

Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.