Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Возила на педали

Прикажани 4 производи

Pilsan Багер со предна корпа

Шифра: 07315
4.100 MKD

GoKart Картинг на педали

Шифра: 500505
4.392 MKD 5.490 MKD

GoKart Картинг на педали

Шифра: 500606
4.392 MKD 5.490 MKD

Pilsan трактор на педали

Шифра: 07314
2.890 MKD

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара